Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Türkiye’nin 4-12 yaş aralığına hitap eden en büyük ve en kapsamlı cimnastik salonu Olimpik Akademi Cimnastik Spor Kulübü’ne hoşgeldiniz! Salonlarımız ve malzemelerimiz tamamen ilgili yaş gruplarının ihtiyaçlarını kapsayacak biçimde dizayn edilmiştir. Öncelikli hedefimiz ise çocukların temel motorik becerilerini geliştirmek ve hoş vakit geçirmelerini sağlamaktır.

Olimpik Akademi Cimnastik Spor Kulübü, 2007 yılında Dikmen'de Artistik Cimnastik Bayan Milli Takım Antrenörleri Hasan KAVAK ve Munise TUNA ile eğitimlerine başlamıştır. Bunları 2012 yılında Kazım Karabekir, 2015 yılında Şaşmaz, 2017 yılında Mamak ve 2018 yılında İstanbul Yolu şubelerinin açılışı izlemiştir. Onlarca antrenörü ve yüzlerce öğrencisi ile Olimpik Akademi, sürekli büyümekte olan bir ailedir.

Olimpik Akademi, şu an aktif olarak Ankara ilinde Kazım Karabekir (merkez şube, 2350 m2), İstanbul Yolu (2000 m2) ve Mamak (1350 m2) şubelerinde faaliyet göstermektedir. Salonlarımızda, 4-12 yaş aralığındaki çocukların cimnastik eğitimi konusunda ihtiyaç duyacağı her çeşit malzeme yer almaktadır. Çocuklar, işinde uzman antrenörler tarafından, güvenli ve samimi bir ortamda yetiştirilmektedir.

SERTİFİKALARIMIZ