İletişim Videolar Galeri Makaleler Çocuk ve Spor Cimnastik Ürünlerimiz Hakkımızda Ana Sayfa

TAKLA MİNDERİ (ARKA ÜST KISIM DÜZ KESİMLİ)

TAKLA MİNDERİ (ARKA ÜST KISIM DÜZ KESİMLİ)
Bu ürün tasarım tescil belgeli ürünümüzdür. Kopyalanamaz.
Fiyat
:
 770+KDV
Ürün Kodu
:
SG.TRI-09
Adet
:

Fiyatlarımıza KDV ve KARGO dahil değildir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Kullanım alanı oldukça kapsamlıdır ve özellikle küçük yaş gruplarında kullanımı kolaydır. Üzerinde bulunan yere paralel kısım sayesinde, çocuğa takla başlangıç duruşunu öğretmek kolaylaşır. Geniş eni sayesinde, çocuğun yanlara düşme olasılığı minimuma indirgenmiş olur. Gergin bacak öne takla, gergin bacak geriye takla ve eğimli alanda amuda giriş bacak savurma-sıçrama çalışmaları çok rahatlıkla yapılabilir. Ayrıca, bu minder duvara dik şekilde yaslanmış biçimde kullanıldığında, duvara yaslı amut çalışmaları için de ideal bir yardımcıdır. Sizlere sunduğumuz farklı renk seçenekleri ile duvarlarınıza ve antrenmanlarınıza renk katın!

Diğer Görseller

TAKLA MİNDERİ (ARKA ÜST KISIM DÜZ KESİMLİ) TAKLA MİNDERİ (ARKA ÜST KISIM DÜZ KESİMLİ) TAKLA MİNDERİ (ARKA ÜST KISIM DÜZ KESİMLİ) TAKLA MİNDERİ (ARKA ÜST KISIM DÜZ KESİMLİ) TAKLA MİNDERİ (ARKA ÜST KISIM DÜZ KESİMLİ)
Deneme antrmanları ücretlidir. Telefon Numaramız

Ürün ara

Cimnastik Eğitim Videoları Cimnastik Malzeme Videoları Deneme Antrmanı ve Kayıt Koşulları Şaşmaz Salonumuz Kazım Karabekir Salonumuz Mamak Salonumuz Çok Yakında
ANKET
Web sitemizi beğendiniz mi?
Evet - (1510)
Pdd
Hayır - (359)
Pdd
Türkiye Cimnastik Federasyonu Federation Internationale de Gymnastique European Union of Gymnastics